Прибиральник

Посада : прибиральник. Країна : Чехія. Обов’язки: прибирання локомотивів. Працевлаштування: офіційно. Стать : чоловік. Проживання: за рахунок працівника. Транспорт до роботи: за рахунок працівника. Чиста заробітна платня: 110-130 CZK за годину.

Розгорнути

Робочий на будівництво

Посада: робочий на будівництво. Обов’язки: кладка цегли. Країна : Чехія. Працевлаштування: офіційно. Стать : чоловік . Профільна освіта : не потрібна. Досвід роботи: так. Проживання: гуртожиток за рахунок працедавця. Транспорт до роботи: за рахунок працедавця. Чиста заробітна платня: 110-130 CZK за годину.

Розгорнути

Робочий по збору та сортуванню гумової продукції на заводі

Посада: робочий по збору та сортуванню гумової продукції на заводі Країна : Чехія. Обов’язки: збір та сортування продукції Працевлаштування: офіційно. Стать : чоловік. Профільна освіта : не потрібна. Проживання: гуртожиток на території заводу . Транспорт до роботи: не потрібен . Чиста заробітна платня: 110-130 CZK за годину.

Розгорнути

Робочий по збору та сортуванню металопродукції на заводі

Посада : робочий по збору та сортуванню металопродукції на заводі Країна : Чехія. Обов’язки: збір та сортування продукції. Працевлаштування: офіційно. Стать : чоловік . Профільна освіта : не потрібна. Проживання: гуртожиток на території заводу . Транспорт до роботи: не потрібен . Чиста заробітна платня: 110-130 CZK за годину.

Розгорнути

Робочий по збору та сортуванню напівготової продукції на заводі

Посада: робочий по збору та сортуванню напівготової продукції на заводі. Обов’язки: збір та сортування продукції. Країна : Чехія. Працевлаштування: офіційно. Стать : чоловік . Профільна освіта : не потрібна. Проживання: гуртожиток за рахунок працедавця. Транспорт до роботи: за рахунок працедавця. Чиста заробітна платня: 110-130 CZK за годину.

Розгорнути

Робочий по збору та сортуванню паперової продукції на заводі

Посада: робочий по збору та сортуванню паперової продукції на заводі Обов’язки: збір та сортування продукції Країна : Чехія Працевлаштування: офіційно. Стать : чоловік, жінка. Профільна освіта : не потрібна Проживання: гуртожиток за рахунок працедавця. Транспорт до роботи: за рахунок працедавця. Чиста заробітна платня: 110-130 CZK за годину

Розгорнути

Робочий на виробництво деревини повного циклу

Посада : робочий на виробництво деревини повного циклу. Країна : Чехія. Обов’язки: рубка, обрізка, чистка деревини. Працевлаштування: офіційно. Стать : чоловік . Профільна освіта : не потрібна. Проживання: гуртожиток на території виробництва . Транспорт до роботи: не потрібен . Чиста заробітна платня: 110-130 CZK за годину.

Розгорнути